رئیس اتاق اصناف شهرستان بستک: از تمام ظرفیت های خود برای رونق بخشیدن به بازار بستک استفاده خواهیم نمود.

رئیس اتاق اصناف : از تمام ظرفیت های خود برای رونق بخشیدن به تولیدات و بازار عرضه این شهرستان استفاده خواهیم نمود. ایشان اضافه نمود که بازار یکی از بزرگترین عامل شکوفایی و چشم و چراغ شهر محسوب می گردد بنابرین وظیفه تمام مسوولین است که این مهم را دریابند و از اختیارات خود در ارتقای سطح کمی و کیفی موثر بر آن همت نمایند .به گزارش بستکیه  ایشان از سفر هیات صنفی به شهرستان میناب و دستاوردهای این سفر سخن به میان آوردند و بیان نمودند که تجار و کسبه ما باید از این فرصت ها استفاده و بهره گیری لازم را بنمایند و با برقراری ارتباط و شناسایی و کسب اطلاعات لازم برنامه های اقتصادی خود را تمکین نمایند . ایشان در رابطه با هدف از این برنامه اعلام داشتند که شناسایی ظرفیت ها و تعامل متقابل در توزیع و تولید کالا وخدمات از جمله مزیت این گونه سفر هاست که نمونه ای از برنامه ها سفر هیات های صنفی به شهرستان های سراسر استان و در آینده نیز خارج از استان و کشور محقق خواهد شد .ایشان عنوان داشتند که نگاه برون سیستمی و در کنار آن افزایش سطح آگاهی ، انعطاف ما را برای حفظ و جذب بیشتر متقاضیان کالا وخدمات افزایش میدهد و در واقع تعیین کننده تابلوی هدف ما خواهد بود . ایشان در پایان از همکاری بسیار خوب مسوولین با اصناف بویژه مهندس پرتابیان فرماندار محترم مهندس جلالی و جناب آقای قادری شهرداران بستک وجناح و مهندس قاسمی رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان بستک تشکر و قدردانی نمودند.
گفته میشود که در سفر هیات صنفی به شهرستان میناب از کارخانه های تولیدی آرد گوهر، ترشیجات کامیلیا و شرکت آنام ، تولیدی فوم ، تولیدی خرپای فلزی ، تولیدی قند ، تولیدی کارتن بازدید به عمل آمده است و در اسفند ماه سال جاری نیز با حضور بیش از ده ها هیات صنفی سراسر استان جهت ارتباط با تولید کننندگان و تجار ما وارد این شهرستان خواهند شد.

/نشریه بستکیه/

یاسر افروز

یاسر افروز

دبیر بخش فناوری اطلاعات و آموزش نشریه

مطالب مرتبط

2 دیدگاه در “رئیس اتاق اصناف شهرستان بستک: از تمام ظرفیت های خود برای رونق بخشیدن به بازار بستک استفاده خواهیم نمود.

  1. سلام خسته نباشید درخواست من از مدیران عزیز اینه چرا نمایندگی سایپا شهرستان بستک بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث تو بستک انجام نمیده و قیمت دسمتز خیلی بالا ميگره کسي نیست نظارت بکنه لطف بکنید پیگری بکنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *